Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerGeniş Mekan Projektörü

HDR Geniş Mekan Projektörü

Sertifika
Çin Shenzhen Flyin Technology Co.,Limited Sertifikalar
Çin Shenzhen Flyin Technology Co.,Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Nadiren yorum yaparım ama bu sefer mecbur kaldım. Bir projektöre çok fazla para harcayamam ve Julia benim için bunu önerdi. Projektörü sevk edildikten üç gün sonra aldım ve parçalarına ayırmak için sabırsızlanıyorum. Resimden bile daha iyi görünüyor. Projeksiyon etkisi de harika. Bu sefer harika bir alışveriş deneyimi yaşadım, çok teşekkürler Julia

—— Madison

SZFLYIN projektör kalitesi en iyisidir. Her kuruşuna değer. Neredeyse her gece kullanıyoruz. Görüntü kalitesi çok iyi. Canlı renkler ve ayarlanması kolay açılar. Her şeyi yayınlıyoruz. Ses ve hoparlör kalitesi beklediğimden çok daha iyi. Filmi 6 fit uzunluğunda ve en az 20 fit olan çitimize yansıttık. Bu projektör mükemmel

—— D.GÖRÜNÜM

Ben sohbet şimdi

HDR Geniş Mekan Projektörü

HDR Geniş Mekan Projektörü
HDR Geniş Mekan Projektörü HDR Geniş Mekan Projektörü HDR Geniş Mekan Projektörü HDR Geniş Mekan Projektörü

Büyük resim :  HDR Geniş Mekan Projektörü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: FLYIN/OEM/COSTA
Sertifika: CE,FCC ,ROHS
Model numarası: SNP-LU12K
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: can negotiate
Teslim süresi: 5-10 İş Günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Alibaba Ticaret Güvencesi
Yetenek temini: ayda 500 adet

HDR Geniş Mekan Projektörü

Açıklama
Projektör Tipi: 3LCD Yerel çözünürlük: 1920×1200
Parlaklık: 12000 ansi lümen Zıtlık: 4.000.000:1
Işık kaynağı türü: Lazer Lens faktörü: 0.38-8.3 yakınlaştırma aralığı
Vurgulamak:

Geniş Mekan Projektörü

,

WUXGA Geniş Mekan Projektörü

,

HDR WUXGA Projektör

HDR Geniş Mekan Projektörü

 

12000 ANSI 4K 3LCD Lazer WUXGA Projektör Lager Venue Açık Bina Çözünürlüğü içinenhancr HDR Yüksek Kalite SNP-LU12

 

Özellikler:

Güvenilirlik ve Kararlılık
3LCD ekran teknolojisi
Kademesiz enerji tasarrufu modu
Görüntü kalitesi geliştirme
HDR yüksek kalite
çoklu ekran modu
Lazer ışık kaynağı
aşırı kontrast
Birleştirme füzyonu ve yüzey görüntüleme
Otomatik güç açık
Komut uyumluluğu, kolay değiştirme
Hava basıncı sensörü izleme fonksiyonu
4K sinyal girişi
Kontrast İyileştirici
 

Güvenilirlik ve Kararlılık

Sonok SNP-DU12K lazer RCD ekran teknolojisini benimser, ekran parlaklığı 12000 m'ye kadar çıkar ve gerçek renk daha iyi geri yüklenir.Yerleşik RESOLUTIONENHANCR (görüntü kalitesi geliştirme) ve SÜPER KONTRAST (aşırı kontrast) teknolojisi ile resim daha parlak ve daha canlı hale gelir.Aynı zamanda, ürün, birden fazla görüntünün kusursuz bir şekilde birleştirilmesini ve birleştirilmesini gerçekleştirebilen ve ayrıca karmaşık ve özel şekilli birleştirmeyi destekleyen yerleşik çoklu birleştirme ve birleştirme işlevlerine sahiptir.Yedi adet değiştirilebilir motorlu lens, SNP-DU12K'nın mühendislik alanındaki potansiyelini gösterir.

HDR Geniş Mekan Projektörü 0

3LCD ekran teknolojisi

Bu projektör, daha yüksek renk parlaklığına ve yumuşak renk geçişine sahip 3LCD projeksiyon teknolojisini benimser ve resim renkli olarak daha dolgun ve ayrıntılarda daha zengindir.Özellikle mikro dersler ve diğer kayıtlar için kullanıldığında, kayıt ekranının titremesini ve bulanıklaşmasını önleyebilir ve mikro derslerin kalitesini daha iyi sağlayabilir.Aynı zamanda, inorganik hizalama filmine sahip 3LCD sıvı kristal panel, parlaklığı ve kontrastı artıran güçlü ışık direncine sahiptir.

 

Kademesiz enerji tasarrufu modu

20.000 saate kadar (standart mod) ışık kaynağı ömrü temelinde Sonnoc, geleneksel sabit enerji tasarrufu modu tasarımını terk eder, yeni lazer ışık kaynağının özelliklerine güvenir, enerji tasarrufu etkisini iyileştirir ve gürültüyü azaltır ve yenilikçi bir şekilde, birçok Değişen mühendislik uygulama senaryosu için daha uygun olan, kademesiz bir enerji tasarrufu modu geliştirir!Parlaklık ve kullanım ömrü gereksinimleri göz önüne alındığında, kullanıcılara menüden uygun modu seçip uygulayarak ulaşılabilecek 4 seçilebilir mod sunar.

Işık çıkışı
ışık çıkışı verimliliği
Işık kaynağı ömrü (saat)
standart mod
100%
20000
Enerji tasarrufu modu 1
%70
30000
Enerji tasarrufu modu 1
%50
50000
sessiz mod
%50
20000

 

Görüntü kalitesi geliştirme
Sonnoc RESOLUTION ENHANCER görüntü kalitesi geliştirme teknolojisi, keskinliği, parlaklığı ve gölgeyi iyileştirerek ve üç seviyeli ayar efektiyle birleştirerek görüntüyü daha gerçekçi ve canlı hale getirir.

HDR Geniş Mekan Projektörü 1

HDR yüksek kalite
Yüksek görüntü kalitesi için iki ek görüntü ayarlama modu eklendi ve parlaklığı genişletmek için dinamik kullanım aralığı etkinleştirilerek, yansıtılan görüntü daha gerçekçi hale getirildi.

HDR Geniş Mekan Projektörü 2

çoklu ekran modu
Füzyon veya çift taraflı boyama durumunda, yansıtılan görüntünün genel parlaklığı ve renk tutarlılığı iyileştirilir ve gelişmiş birleştirme ve birleştirme işleviyle kurulum süresi büyük ölçüde kısaltılır.

HDR Geniş Mekan Projektörü 3

Lazer ışık kaynağı
Bu makine, 20.000 saate kadar ışık kaynağı ömrüne sahip bir lazer ışık kaynağı kullanır (standart mod).Geleneksel ampul ışık kaynağı projektörleriyle karşılaştırıldığında, geleneksel projektörlerde ampul ışık kaynağını değiştirmeye gerek yoktur.Aynı zamanda, kullanım etkisini ve hizmet ömrünü etkileyebilecek floresan tekerlekler ve lensler gibi optik çekirdek bileşenlerine toz girmesini önlemek için ışık kaynağı bileşenleri kapatılır, böylece bakım maliyetleri etkin bir şekilde azalır ve uzun süreli sürekli çalışma sağlanır.

HDR Geniş Mekan Projektörü 4

aşırı kontrast
Projeksiyon etkisinin artık ortam ışığından etkilenmemesi için HDCR yay |motor, SÜPERKONTRAST (aşırı kontrast) işlevini gerçekleştirir.Normal bir projektörün parlak bir ortamda kullanılması, yansıtılan görüntünün siyah kısımlarına müdahale ederek bulanık görüntülere ve donuk renklere neden olur.SÜPER KONTRAST'ı açmak, iç mekan aydınlatmasının veya dış mekan ışık kaynaklarının neden olduğu bu fenomeni düzelterek aydınlık odalarda bile çok net görüntüler sağlar.

HDR Geniş Mekan Projektörü 5

Birleştirme füzyonu ve yüzey görüntüleme
Birden fazla projektör kullanarak, birleştirme işlevi aracılığıyla büyük görüntülerin sorunsuz bir şekilde birleştirilmesi sağlanabilir.Aynı zamanda geometrik düzeltme fonksiyonu sayesinde silindir, küre gibi eğri cisimler üzerinde görüntü alabilir.Kavisli yüzey düzeltme işlevi kullanılarak görüntünün bozulması tamamlanabilir ve ayarlanabilir ve kavisli yüzey projeksiyonu da muhteşem Seiko'nun yaratıcılığına sahiptir.Bu temelde, kamera (veya kamera) kullanılarak, istifleme, dikiş füzyonu, özel şekil, parlaklık ve rengin otomatik geometrik düzeltmesi gerçekleştirilir.

HDR Geniş Mekan Projektörü 6

Otomatik güç açık
Projektör bekleme modundayken ve harici bir cihazdan video sinyali girişi algıladığında, bu işlev projektörü görüntüyü otomatik olarak ekranda gösterecek şekilde etkinleştirir.*Bu işlev yalnızca BİLGİSAYARIN1, HDMIXIDEO terminal 0 girişini destekler.Bu işlev, Bekleme Modu, Ağ Bekleme (WOL) veya Güç Tasarrufu olarak ayarlandığında kullanılamaz.Bu özellik, bağlı bir harici cihaz aracılığıyla yanlışlıkla etkinleştirilebilir.Bu nedenle projektörün üzerine veya çevresine bir şey koymayın.

HDR Geniş Mekan Projektörü 7

Komut uyumluluğu, kolay değiştirme
SNP-DU12K bazı arkadaşların kontrol komutlarını destekleyebilir ve mevcut kontrol sisteminin temel kontrol komutları kullanılmaya devam edilebilir.Makineyi değiştirirken kontrol sistemini yeniden uyarlamaya gerek yoktur ve değiştirme işlemi daha kolay ve rahat hale gelecek ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.

Desteklenen işlevler:
Güç girişi kaynağı ses kontrolünü açın/kapatın, kapatın (görüntü/ses/hızlı J) <ayar yöntemi> seçeneği özel ayarı Haberleşme seri bağlantı noktası ayarı seçildiğinde, uzaktan kumandada RESET düğmesine bir kez basın GEOMERY veya KİLİTTAŞI düğmesi 3 saniyeden fazla

HDR Geniş Mekan Projektörü 8

Hava basıncı sensörü izleme fonksiyonu
Sıcaklık, aydınlatma, yerçekimi vb. için yaygın olarak kullanılan sensörlere ek olarak, projektör ayrıca, farklı irtifalarda hava basıncının algılama sonuçlarına göre projektörün fan hızını kontrol eden yerleşik bir hava basıncı sensörü izleme sistemine sahiptir. projektör sabit bir şekilde çalışır, böylece projektör "Plato Etkisi"ne uyum sağlayabilir.

HDR Geniş Mekan Projektörü 9

4K sinyal girişi
Bu projektör serisinin HDMI1, HDBas-eT ve DisplayPort bağlantı noktaları 4K sinyal girişini tanıyabilir.T yönlü kurulum için daha çeşitli seçenekler sunar ve üst düzey görsel keyif sağlar.

HDR Geniş Mekan Projektörü 10

Kontrast İyileştirici
Giriş görüntüsünün özelliklerine göre, düşükten yükseğe ışık çıkışının tam dinamik aralığında ton düzeltmeyi optimize etmek, en uygun kontrastı otomatik olarak ayarlamak, keskinlik işlemeyi iyileştirmek ve ayrıntıların karanlıkta performansını sağlamak için benzersiz bir algoritma kullanılır. ve parlak görüntüler.Yüksek görünürlük.

4K dönüştürme modu: Hai modu, 4K 50Hz/60Hz44, 42:2, 4:2:0 formatlarını ve 24Hz25Hz/30Hz, 4:4, 4:2:2 formatlarını destekler.
 
model SNP-DU12K
ana parametreler görüntüleme sistemi 3LCD
Panel boyutu 0,76 inç polisilikon aktif matris LCD panel × 3
Çözünürlük 1.920 x 1.200
piksel 2.304.000 piksel
Parlaklık 12000lm
Zıtlık 4.000.000:1
projeksiyon oranı 16:10 16:9, 4:3 ile uyumlu
ışık kaynağı türü ışık kaynağı türü lazer
Işık kaynağı ömrü 20.000 saat (standart/sessiz);30.000 saat (uzun ömür 1);50.000 saat (uzun ömür 2)
projeksiyon merceği projeksiyon merceği 7 tip motorlu lens: motorlu kaydırma, motorlu yakınlaştırma, motorlu odaklama
Lens faktörü 0.38-8.3 yakınlaştırma aralığı
Yükleme metodu Tavan/Düz, Ön/Arka
giriş portu BİLGİSAYAR İÇİ 15 pimli mini D-alt terminal × 1
VİDEO RCA terminali x1
HDMI1 1
HDMI2 1
DisplayPort 1
HDBaseT RJ-45*1
SES GİRİŞİ1 3.5mm * 1
SES GİRİŞİ2 RCA(Sol, Sağ) *2
KABLOSUZ USB(A)×1
KONTROL 9 pinli D-alt terminal × 1
LAN RJ-45*1
SDI BNC*1
UZAKTAN KUMANDA İÇİ 3.5mm * 1
çıkış portu İZLEME ÇIKIŞI 15 pimli mini D-alt terminal × 1
HDMI ÇIKIŞI HDMI*1
SES ÇIKIŞI 3.5mm * 1
UZAKTAN KUMANDA ÇIKIŞI 3.5mm * 1
Görüntü işleme SÜPER KONTRAST destek
ÇÖZÜNÜRLÜK GELİŞTİRİCİ (görüntü kalitesi geliştirme) destek
DICOM öykünme modu*3 destek
kurulum ayarları Kilit taşı Manuel dikey/yatay trapezoid düzeltme
Köşe düzeltme destek
kenar füzyonu destek
Yüzey deformasyonu destek
PbyP/PinP destek
yığın destek
dikey izdüşüm destek
360 derece projeksiyon destek
İnternet işlevi kablosuz işlev Destek (isteğe bağlı USB kablosuz adaptör USB-WL-5G gerektirir)

HDR Geniş Mekan Projektörü 11

İletişim bilgileri
Shenzhen Flyin Technology Co.,Limited

İlgili kişi: Mr. PingQuan Ho

Tel: 86-18038098051

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)